Jump to Navigation

Poradce pro zdravou výživu

JUDr.Martina<br />
 Mikolajczyková-poradce pro zdravou výživu

Jmenuji se Martina Mikolajczyková a jsem absolventkou PrF MU v Brně. V rámci svého pracovního nasazení jsem zjistila, že budu potřebovat řešit své zdravotní výzvy a začala jsem získávat informace o možnosti zdravého stravování, zdravého životního stylu a jak mohu podpořit svůj zdravotní stav pomocí doplňků stravy a správného pitného režimu.

Potřebovala jsem získané informace ucelit a systematicky je poskládat do celkového obrázku. Rozhodla jsem se proto absolvovat kurz Poradce pro výživu a suplementaci. Výběr padl na společnost Kurzy Atac, s.r.o. a zde jsem si rozšířila vědomosti a informace pod odborným vedením pana Mgr. Martina Jelínka. Kurz jsem absolvovala v roce 2009.

Nadále spolupracuji s panem Mgr. Martinem Jelínkem na prohlubování si vědomostí a získávaní nových informací v oblasti zdraví a zdravého životního stylu. V této oblasti jsou stále nové trendy a poznatky vědy, které stále sleduji a zařazuji do své praxe poradce pro výživu. Mé sebevzdělávání v oblasti zdravé výživy mě dovedlo k přesvědčení, že každý z nás je schopen ovlivnit své zdraví a jeho další vývoj vlastním rozhodnutím a chováním. Rozhodnout se pro zdravé stravování, doplnění živin do jídelníčku a dodržování pravidel, která jsou snadno pochopitelné a použitelné, je vždy ten pravý čas. Nejen rozhodnout, ale svého rozhodnutí se držet dlouhodobě, dodržovat základní pravidla ve stravování a celkové péči o své zdraví.

Doporučení, která Vám mohu poskytnout v oblasti zdravé výživy jsem nejdříve využila sama, poté u své rodiny, nejbližších a samozřejmě u klientů. Jejich výsledky jsou velice příznivé a z toho důvodu, jsem přesvědčena, že i Vám, pokud tyto informace předám a zapracuji je do podkladů, které Vám dle konzultace připravím, vám pomohou ke spokojenějšímu a zdravějšímu životu.

Poradce pro výživu pomáhá s nákupy zdravé výživy

Pomoc s nákupy

V dnešní době je mnoho možností nakoupit si potraviny. Ne každá potravina je v kvalitě, kterou bych vám doporučila pro vaši výživu. Je třeba vědět jak poznat kvalitní výrobky, umět si přečíst co v potravině být nemá, co by naopak měla obsahovat a co je ještě přípustné. Pokud máte pocit nejistoty a nevíte jak se vyznat v množství výrobků při jednotlivých nákupech, ráda se na nákup vydám společně s vámi. Poradím Vám jak poznat kvalitní výrobky a kde je nakoupit. Zajistíte pro svou rodinu dobrý základ pro přípravu chutných a zdravých jídel.

Jaké služby najdete na stránkách poradce pro výživu

Obecně o zdravé výživě si můžete přečíst zde.

Konkrétní popis služby v oblasti zdravé výživy jsou na odkazech, které se týkají individuální zdravotní, nebo životní situace jedince.

Výživa při hubnutí

Výživa při přibírání

Výživa při celiakie - bezlepková dieta

Výživa při potřebě suplementace – doplňky stravy

Výživa v těhotenství a období po porodu

Výživa - Bezplatná poradna

Zabývám se i bezplatnou poradnou pro zdravou výživu dospělých jedinců, ale i poradenství v oblasti výživy dětí.

Poslat dotaz na bezplatnou poradnu

Výživa dle analýzy prvků z vlasů

Na váš dotaz, nebo konzultaci se těší váš poradce pro výživu Martina Mikolajczyková

 Jídelníček

... na tento týden

Zdravá výživa není složitá, postačí trocha inspirace...
Zdravepondeli.cz je takovou inspirací pro zdravé stravování. Autorem receptů je specialista na zdravou výživu Mgr. Martin Jelínek, zastánce názoru, že pondělí je pracovně nejnebezpečnějším dnem v celém týdnu. Proč tedy nezmírnit jeho negativní působení na naše zdraví zdravou stravou?

Main menu 2

about seo