Jump to Navigation

Ceník

Ceník služeb poradce pro výživu na rok 2013

Vstupní konzultace zdravé výživy. Délka trvání: 60-90 min. Dle individuálních potřeb klienta a domluvy s ním.

Obsah konzultace:

Získání informací o klientovi v tomto rozsahu: věk, výška, váha, zdravotní stav, pohybová aktivita, suplementace, stravovací návyky. Zjištění představ klienta o dalším vývoji jeho zdraví a výživy – zjištění konkrétních cílů klienta. Doporučení stravovacích návyků a postupů zdravé výživy. V jednoduchosti je krása (není obsažen přesný rozpis jídel, ale obecná specifikace pravidel zdravé výživy).Doručení vhodných pohybových aktivit. Doporučení suplementace, pokud jí klient bude požadovat. Přístup do konzultačního centra www.poradceprovyzivu.cz pro dobu 3 měsíců. více informací zde

Cena: 800,- Kč

Objednávka služeb zdravé výživy

Sestavení jídelníčku pro konkrétního klienta

Je možné pouze po individuální vstupní konzultaci pro zdravou výživu a konkrétních požadavků klienta (sleva na individuální konzultaci pro zdravou výživu ve výši 300,- Kč). Příprava jídelníčku na dobu 2 týdnů – rozpis vhodných jídel dle vstupní konzultace.

Cena: 800,- Kč

Objednávka služeb zdravé výživy

Nakupování s poradcem

V případě zájmu klienta je možná účast poradce pro výživu při nákupu klienta. Rozsah je dle individuálních potřeb klienta na území města Brna. V případě zájmu o tuto službu mimo Brna, bude účtovaná cesta do místa nákupu a zpět.

Cena: od 3.000,- do 10.000,- Kč

Objednávka služeb zdravé výživy

Analýza prvků z vlasů

Více informací o analýze prvků z vlasů se dočtete zde

Cena: 1900,- Kč

Grafika k objednávce služeb poradce pro zdravou výživu

Přístup do poradenského centra

www.poradceprovyzivu.cz

Cena: 800,- Kč

Objednávka služeb zdravé výživy

Návrh suplementace - doplňky stravy

Možnost po vstupní konzultaci pro zdravou výživu s klientem a jeho individuálních požadavků. Ideálně po provedení analýzy prvků z vlasů.

Cena dle rozsahu a domluvy s klientem.

Objednávka služeb poradce pro zdravou výživu

Spolupráce s trenérem a fitness centrem

Po vstupní konzultace pro zdravou výživu a zjištění požadavků klienta je možné mít osobní trénink se zkušeným trenérem za účelem zvýšení kondice, vytvarování těla, zpevnění těla, zhubnutí, přibírání svalové hmoty atd.

Objednávka služeb poradce pro zdravou výživuJídelníček

... na tento týden

Zdravá výživa není složitá, postačí trocha inspirace...
Zdravepondeli.cz je takovou inspirací pro zdravé stravování. Autorem receptů je specialista na zdravou výživu Mgr. Martin Jelínek, zastánce názoru, že pondělí je pracovně nejnebezpečnějším dnem v celém týdnu. Proč tedy nezmírnit jeho negativní působení na naše zdraví zdravou stravou?

Main menu 2

about seo